Paznokcie hybrydowe

Posted on Posted in Blog

Jak widać po tytule, dziś przedstawię Wam moją opinie na temat paznokci hybrydowych. Zanim jednak przejdę do wylewania moich odczuć powinnam wyjaśnić czym są owe paznokcie

 
Otóż:

 

Manicure hybrydowy to połączenie tradycyjnego lakieru z manicure żelowym czy akrylowym. Preparaty nakładane na paznokcie są tak samo utwardzane w lampie UV jak paznokcie żelowe.
 
Zalety paznokci:
 
– pięknie wyglądające paznokcie
– trwałość nawet do 2 tygodni
– odporne na uszkodzenia
– pięknie lśnią
– lakier nie odpryskuje
 
 

Z racji zbliżających się świąt i wielkiej uroczystości ślubnej postanowiłam wybrać się do kosmetyczki. Cały proces tworzenia hybryd rozpoczyna się od usunięcia skórek (zabieg ten w moim odczuciu nie należał do najprzyjemniejszych). Następnie piłuje się całą płytkę paznokcia przygotowując ją w odpowiedni sposób do nałożenia przeźroczystego preparatu, który zostaje utwardzony w lampie UV. Kolejny krok polega na nałożeniu kolorowego lakieru i utwardzeniu go w lampie. Następnie kosmetyczka nałożyła mi jeszcze dwie warstwy koloru i pomalowała paznokcie top coatem. Ogólnie nie trwało to długo i cały proces przebiegł sprawnie i przyjemnie. Koszt moich paznokci wyniósł 40 zł. Jak dla mnie cena super. Za żelowe płaciłam ok 80 zł. Na razie paznokcie trzymają się super, nic nie odpryskuje, a całość pięknie lśni ???? . Myślę, że ten rodzaj manicure zagości u mnie na dłużej.


 paznokcie hybrydowe

501 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.