Blog

Paznokcie hybrydowe

Jak widać po tytule, dziś przedstawię Wam moją opinie na temat paznokci hybrydowych. Zanim jednak przejdę do wylewania moich odczuć powinnam wyjaśnić czym są owe paznokcie

 
Otóż:

 

Manicure hybrydowy to połączenie tradycyjnego lakieru z manicure żelowym czy akrylowym. Preparaty nakładane na paznokcie są tak samo utwardzane w lampie UV jak paznokcie żelowe.
 
Zalety paznokci:
 
– pięknie wyglądające paznokcie
– trwałość nawet do 2 tygodni
– odporne na uszkodzenia
– pięknie lśnią
– lakier nie odpryskuje
 
 

Z racji zbliżających się świąt i wielkiej uroczystości ślubnej postanowiłam wybrać się do kosmetyczki. Cały proces tworzenia hybryd rozpoczyna się od usunięcia skórek (zabieg ten w moim odczuciu nie należał do najprzyjemniejszych). Następnie piłuje się całą płytkę paznokcia przygotowując ją w odpowiedni sposób do nałożenia przeźroczystego preparatu, który zostaje utwardzony w lampie UV. Kolejny krok polega na nałożeniu kolorowego lakieru i utwardzeniu go w lampie. Następnie kosmetyczka nałożyła mi jeszcze dwie warstwy koloru i pomalowała paznokcie top coatem. Ogólnie nie trwało to długo i cały proces przebiegł sprawnie i przyjemnie. Koszt moich paznokci wyniósł 40 zł. Jak dla mnie cena super. Za żelowe płaciłam ok 80 zł. Na razie paznokcie trzymają się super, nic nie odpryskuje, a całość pięknie lśni ???? . Myślę, że ten rodzaj manicure zagości u mnie na dłużej.


 paznokcie hybrydowe

698 total views, 1 views today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.