Blog

Recenzja nowego tuszu do rzęs: Avon – super DRAMA

Hej, jest to mój pierwszy post na blogu. Jak widać po tytule będzie on w całości poświęcony recenzji nowego tuszu do rzęs z Avonu – super Drama. Aktualnie w katalogu 12-tym jest on dostępny i pokazany jako nowość. Ja jako konsultantka miałam okazję dostać go nie co wcześniej i przetestować go na własnej skórze.

Wygląd owego tuszu jest przyjemny dla oka, bardzo kobiecy, a logo na nim umieszczone jest bardzo ‘fikuśne’.


 

Recenzja nowego tuszu do rzęs: Avon - super DRAMA


Samo zamknięcie owego tuszu jest wielkim plusem. Mogę być pewna, że mój tusz szybko mi nie wyschnie ponieważ zamyka się charakterystycznym dźwiękiem – ‘klik!’.
Jeśli zaś chodzi o jakość produktu i jego zastosowanie to producent zakłada, że ten tusz pogrubi i wydłuży nasze rzęsy. Dodaje również, że osiągniemy efekt spektakularnie większych oczu.
Testuje go już ok miesiąca. Co mogę o nim powiedzieć to to, że strasznie mi skleja rzęsy. Próbowałam ten tusz nakładać na różne sposoby, za każdym razem mi je skleja i to bardzo brzydko wygląda. Musze więc za każdym razem brać szczoteczkę od starego tuszu i rozczesywać je, aby nie były aż tak bardzo poklejone.Jeśli zaś chodzi o samo wydłużenie to efekt jest zadowalający. Mam krótkie rzęsy i efekt jaki robi ta mascara na moich rzęsach jest dość dobry. Więc to jest drugi plus, zaraz po opakowaniu. Trwałość tuszu jest dobra: nie osypuje się i nie ma z nim problemów przy demakijażu oczu.

Jeśli zaś chodzi o sam wygląd szczoteczki i jej jakość… jak dla mojego oka jest ona ogromna  przez co źle mi się nią nakłada tusz.Dodatkowo jest bardzo twarda i aplikacja tuszu nie jest przyjemna. Za każdym razem muszę bardzo uważać, aby nie odbił mi się przy górnej linii rzęs, ponieważ wygląda to komicznie. Owszem, gdy na powiece mam namalowaną wcześniej kreskę to nie widać wtedy owego odbicia, więc nie ma źle. Kolejnym mankamentem tego tuszu jest to, że strasznie dużo mi się go nabiera,  więc obawiam się, że nie będzie taki wydajny.


Recenzja nowego tuszu do rzęs: Avon - super DRAMA


Recenzja nowego tuszu do rzęs: Avon - super DRAMA


Recenzja nowego tuszu do rzęs: Avon - super DRAMA


Recenzja nowego tuszu do rzęs: Avon - super DRAMA


Plusy:
+ ładne opakowanie
+ hermetyczne zamknięcie
+ trwałość
+ efekt wydłużeniaMinusy:–  stosunkowo duża szczoteczka do moich oczu/rzęs
– twarda mało plastyczna szczoteczka
– wydajność
– zapach
– skleja rzęsy
Jeśli ktoś z Was ma jakieś sposoby na nakładanie tuszu to bardzo proszę o rady.

981 total views, 1 views today

4 thoughts on “Recenzja nowego tuszu do rzęs: Avon – super DRAMA

  1. Dzięki za recenzje 🙂 Widzę, że też dopiero zaczynasz 🙂 Życzę powodzenia w blogowaniu, a jeśli będziesz miała chwilkę to zapraszam na theblackcat-blog.blogspot.com Przyda mi się małe wsparcie 🙂

  2. Hej, dzieki za odwiedziny. Co do zelu do golenia to uzywam go od ponad miesiaca i nadal jest go dosyc duzo. Wystarczy wziac odrobine, bo na lekko wilgotnej skorze zmienia sie w biala pianke, ktora wystarczy na dwie nogi mniej wiecej do kolan 🙂

  3. ja jestem zadowolona z tego tuszu,a miałam różne, wydłuża i pogrubia rzęsy,kupię już 3-ci

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.