depilacjagillettegolenienawilżenienogipiankapielęgnacjażel

Satin Care

Satin Care żel do golenia dla kobiet

Ostatnio będąc na zakupach postanowiłam zmienić coś w swojej pielęgnacji nóg. Jak wiadomo są wakacje, odsłaniamy nogi i chcemy by wyglądały one jak najlepiej. Żadna z nas nie toleruje na swoich nogach jakże bujnego owłosienia czy też tzw. ” jeżyków” 🙂 – odrastających włosków na swoich nogach. Nie lubimy również podrażnień, które dość często występują zaraz po depilacji. Jak wiadomo istnieje wiele metod na pozbycie się owłosienia z nóg: wosk, depilatory, maszynki, laser itd. Ja stosuję tradycyjną metodę golenia przy użyciu maszynki. Depilatory i woski wywołują u mnie straszne uczucie dyskomfortu i nie jestem ich zwolenniczką. Dotychczas podczas depilacji używałam zwykłego szarego mydła i kremowego płynu pod prysznic. Lecz włoski szybko odrastały 🙁 i dodatkowo moja skóra była podrażniona. Dlatego też zdecydowałam się na wypróbowanie żelu do golenia, do których podchodziłam dość sceptycznie. Chodząc po sklepie wpadł w moje dłonie ten o to żel do golenia: 
 
satin care
 

Pomyślałam sobie wtedy, że wezmę go i wypróbuje. Zapach ma bardzo delikatny, naturalny, a sama jego aplikacja na skórę jest bardzo prosta i przyjemna. Ma wygodny aplikator, lecz trzeba uważać, ponieważ czasem wydobywa się z niego za dużo produktu. Jest wydajny bo już nie wielka ilość pozwala na pokrycie dużej powierzchni. 


 

satin care


satin care


Producent zakłada, że podczas użytkowania żelu zmniejszy się ryzyko zacięć. Co potwierdzam w 100%. Dodatkowo produkt zawiera jedwabne proteiny, masło shea i witaminę E, które mają za zadanie koić i odżywiać skórę pozostawiając nogi jedwabiście gładkie. Faktycznie nogi po goleniu są bardzo dobrze nawilżone i gładkie, a to uczucie utrzymuje się dość długo. Dodatkowo nie podrażnia mojej skóry i co najważniejsze włoski znacznie wolniej odrastają więc mogę się cieszyć gładkimi nogami dłużej niż zwykle. Czy specjalnie odżywia ten produkt skórę i faktycznie zawiera witaminę E ? Nie wiem…. ogólnie nawilża, nie podrażnia i w moim przypadku opóźnia odrost włosów. Jak na razie jestem z tego produktu zadowolona, ale nie ukrywam, że będę szukać dalej czegoś nowego 🙂
 
a Wy ?? Czego używacie podczas golenia ?? Może macie coś sprawdzonego, co mogłybyście mi polecić ? 

860 total views, 2 views today

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.